Leden - únor 2016

Obecní bál

V sobotu 16. ledna 2016 jsme tančili na obecním plese "Na lidovů notu."
 
Posezení u pizzy

Dne 16.2. si „ Čupr holky a kluci „ udělali malé posezení v sále s hodnocením proběhlých vystoupení. Jsme spokojeni! Jen tak dál! Vlasto a Dano pokračujte s vymýšlením choreografie a kostýmů  - a my se budeme snažit!

 

Masopust v Mladecku

V sobotu 13. února jsme vystupovali s pořadem "Včelí medvídci na jarní louce" v Mladecku na masopustním pochovávání basy.
 Onemocněl nám Pučmeloud Jana, ale skvěle ji zastoupil Mirek.
 
 

Včelářský ples 6.2.2016

Ples důchodců byl úspěšný vystoupením našeho tanečního souboru a jak je každým rokem zvykem včelařů, opět tanečníci byli pozváni předvést svá vystoupení na včelařském plese dne 6.2. Naši tanečníci uchvátili plesové hosty, což se projevilo nejen potleskem, ale i různými blahopřáními k dalším nácvikům a vystoupením.

Včelářský ples začal pro nás velmi zábavnou historkou. Před nástupem se Jana zeptala Jendy Kavana, jestli si navyměnil se synem kalhoty, že je má nějaké krátké. Jenda se je snažil natáhnout, ale těch 15 centimetrů nešlo nijak nadstavit. V té chvíli se ozval Mirek, že má své kalhoty dlouhé a nemohl je zapnout. Oba se šli převléknout na záchod a mezi tím z podia hlásili naše vystoupení. Do sálu jsme nabíhali na poslední chvíli, ale STIHLI a dokonce jsme se také soustředili. 
 
 

Pořad o Hlavnici:

www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097944695-nas-venkov/416235100041001-hlavnice-zpiva-a-tanci
 

Vážení přátelé,

            Česká televize uvede v sobotu 6. února 2016 v 9.00 na ČT2

v pořadu NÁŠ VENKOV

film kameramana Jana MudryHlavnice zpívá a tančí.

Pro nás, nejen účinkující připravuje předpremiéru v pátek 22. ledna 2016.  V pořadu uvidíte práci našich spolků, ukázky z plesů, 40. let KD, Hlavnici a její okolí, promluví lidé o tom, jak se nám v Hlavnici žije a líbí

.

V tento večer bude promítnut také film o mysliveckém sdružení Hradisko.

 Přijďte se alespoň podívat a ohodnotit práci skvělého režiséra, scenáristy a kameramana Jana Mudry a nás účinkujících.

Nebo

NEZAPOMEŇTE 6. 2. 2016 ČT2 ráno.