Leden - únor - březen 2018

 

Obecní bál v Hlavnici 13. ledna 2018

Na obecní bál jsme znovu nacvičili taneční vystoupení „ Jak se žije v Mexiku“, které jsme předváděli na našem plese v lednu 2017. V tomto roce se snížil počet tanečních párů na 10 – skončila paní Vlasta Zemková s Ankou Liškovou a manželé Matýskovi /odstěhovali se z obce/. Místo nich se přidal pár Zdenek Klement s Alenou Barčovou ze Slavkova. My jsme roztleskali sál a věřím, že i navodili velmi dobrou atmosféru.

Nové složení „Čupr holek a kluků“

Mgr. Dana Kaliková  - Miroslav Vybíral

Jiřina Rychtová – Stanislav Rychta

Ludmila Matýsková – Jana Kotalová

Marie Srtřílková – Josef Střílka

Marie Kořínková – Vít Kořínek

Marie Kejdová – Jan Kavan

Drahomíra Jaroňová – Josef Tesař

Jana Ondráčková – Jan Ondráček

Dana Pavelková – Jaromír Pavelek

Alena Borčová  -  Zdeněk Klement

 

Ples v Chlebičově 27. ledna 2018

Šest tanečních párů z Čupr holek a kluků předvedlo taneční vystoupení na plese chovatelů v Chlebičově . Nejdříve zatančili „Španělský tanec“ a druhým vystoupením byl nezapomenutelný kabaret „ Ženy v pokušení“.

 

Včelařský ples v Hlavnici 3. února 2018

V sobotu 3. února 2018 jsme tančili v country stylu: youtu.be/V_YhVXg7G5k
 

Pro pořadatele včelařského plesu je nemyslitelné, že by program mohl zajišťovat někdo jiný, než „ Čupr holky a kluci“ z Hlavnice. Ples je již tradičně pořádán v našem kulturním domě v Hlavnici včelařským spolkem Litultovice-Dolní Životice. Jako vždy tančíme stejné tance, které mají premiéru na důchodcovském plese – country tanec a kabaret.

Je chvályhodné, že na tento ples chodí hodně mladých lidí a tito s obdivem sledují naše důchodce, jak dokážou s noblesou a humorem předvádět taneční kreace. Pochvalně se o tancích vyjadřují a přejí nám, abychom ještě dlouho tančit vydrželi.

Ples pěveckého sboru ve stěbořicích 10. února 2018

Patří mezi velmi krásné plesy a je navštěvován mladší i starší generaci. Naše „Čupr holky a kluky“ ve složení 6/ti párů zatančili Španělský tanec. Je to velmi působivé vystoupení v nádherných – ženy červeno-černých kostýmů s péry ve vlasech a s červeným vějířem, muži v saténových žlutých košilích s černou vázankou přehozenou jako mašli. Po celou dobu tanečního vystoupení hosté plesu tleskali. Děkujeme jim za velmi podněcující atmosféru.