Leden - únor 2011

Obecní bál v Hlavnici 15. ledna

Starosta obce Aleš Salibor nás požádal o vystoupení na plese. Rádi jsme nabídku přijali a domluvili jsme se na vystoupení „HARÉM“. Tento ples zahájila děvčata z taneční skupiny břišních tanců pod vedením Radky Matýskové. Po nich vystoupily ženy tančící pod hlavičkou hasičského sboru s vystoupením pod názvem ABBA. Naše vystoupení zahájil Jan Dohnal jako paša s Milanem Matýskem jeho sluhou a ženami z harému. Pro něj tančilo 5 harémových tanečnic (Dana Kaliková, Ludmila Matýsková, Antonie Matýsková, Jindra Václavíková a Dana Pavelková). Naše vystoupení mělo velký ohlas. Z mnoha stran jsme slyšeli chválu.

Včelařský ples 28. ledna

V tomto roce nás požádali členové včelařského spolku z dolních Životic jen o jedno vystoupení. Druhé vystoupení stejně jako na obecním plese předvedly ženy Hasičského sboru. Vybrali jsme Rapsodii v bílém a byla to velmi dobrá volba.

Pochovávání basy v Hlavnici 19. února

Šmoulové se zapojili mezi masky na tradičním pochovávání basy. Před odmaskováním jsme zatančili naše vystoupení, které mělo úspěch. Největším pobavením byl Gargamel v podání paní Jany Kotalové.

https://hlavniceklub.rajce.idnes.cz/Vodeni_medved_2011

https://hlavniceklub.rajce.idnes.cz/Basa_2011

Masopust v Mladecku 26. února

  Již po 7 jsme jeli tančit do Mladecka. Tentokrát s vystoupením „KOMINÍCI“, které vedla Jana Kotalová.