Prosinec 2014

 

Klub důchodců – PROSINEC 2014

Naposled jsme se sešli v roce 2014 na vánočním klubu dne 13. prosince. Naše členky připravily obrovský hrnec plný bramborového salátu, napekly kuřecí stehna a ti, co jsme to nechystali, jsme pak již tento náš vánoční oběd jen chválili. Jako vždy jsme měli v přisálí kulturního domu  nazdobený vánoční stromeček a pod ním dárečky – letos to bylo kakao. Všem přítomným ho rozdala naše Hanka „mlynářka“. Společně jsme si připili na narozené v prosinci a pro paní Janu Kotalovou připravil výbor malé překvapení. Předsedkyně Vlasta Zemková jí předala ocenění: titul SUPER ČUPR HOLKA za vše, co po celou dobu pro nás dělala a za perfektně zvládnuté oslavy 40. let KD.  Jana se nedala zahambit a za ocenění nás napojila dobrým Magistrem a vodkou. Na svačinku jsme si dali koblihu s kávou, kdo měl rád víno, dal si vínko, ostatní štamprličky.

Posezení zpestřila Vlasta Zemková s Janou Kotalovou tím, že předvedly scénku -  Dvě sousedky na vesnici. Scénka byla vtipná a my se nasmály, až jsme slzely. K poslechu i tanci zahrál Jenda Dohnal, koledy jsme si zazpívali s Ivanem Hudcem. Naše důchodcovské Vánoce opět neměly chybu.

Věřte, nevěřte, ale už teď se těšíme na silvestrovský obecní ohňostroj, který z balkonu KD pouští jan nezmar v 18.00 hodin, u vánočního stromku čepují pracovníci obecního úřadu vánoční punč pro děti i pro dospělé. Na našem malém náměstíčku před kulturním domem se schází v tuto dob u snad celá vesnice a všichni si přejeme zdraví a pohodu do dalšího roku.