Duben, květen, červen

Dne 5/5

Taneční přání k narozeninám - pozval nás syn p. Kubánka z Chlebičova

 Pan Michael Kubánek slavil 50-sáté narozeniny v sále kulturního domu v Chlebičově. Jeho syn Jindřich shlédl vystoupení Čupr holek a kluků na chovatelském plese, kde jsme jako hosté tančili a moc jsme se mu líbili. Z tohoto důvodů nás pozval na oslavy narozenin svého otce.   Přijelo nás  6 vystupujících : Pavelek J., Tesař J., Střílka J., Kořínek V., Ondráček J., Kotalová J., a o úpravu oděvů a vzhledu se starala Dana Pavelková. Vystoupení – Ženy v pokušení a Módní přehlídka. Jana ještě zazpívala přání.

 

Dne 20. května ke Dni matek v Oldřišově

 v Oldřišově vystoupil ke Dni matek divadelní spolek PAJŠL. V jedné scénce „ U nás na vsi“se zapojila i Vlasta Zemková s Janou Kotalovou. Vlasta zapůjčila hercům ušité kostýmy na taneček „ Tři čuníci“.

 

Dne 16/6 a 21/6 Lidka Matýsková 70 let 

Naše dlouholetá členka tanečního souboru a výborná kamarádka Lidka Matýsková oslavila svých 70 let. Čupr kluci pod vedením Mirka Vybírala, v kostýmech ušitých paní Vlastou Zemkovou s choreografkou Mgr. Danou Kalikovou nacvičili taneční vystoupení mažoretek. Vystoupení předvedli před celou rodinou na farní zahradě dne 16/6 a podruhé na společně oslavě se všemi členy tanečního souboru dne 21.6. Vystoupení mažoretek doplnili humorným vystoupením „ Hygiena v Domě seniorů“.

FOTO: hlavniceklub.rajce.idnes.cz/Oslava_Lidky_M._70_let_21.6.2018

 

Dne 20/6  – Krnov

v Krnově – v domově důchodců  naše Čupr holky a kluci předvedli osvědčená taneční vtipná vystoupení – „ Babičko, nauč mě charleston“ a „ Broučci na jarní louce“. Moc jsme se líbili a hlavně, tančili jsme s chutí.

FOTO: hlavniceklub.rajce.idnes.cz/Krnov_2018