Červenec - srpen 2017

Guláš - fest

Dne 5. července

V zámeckém parku opět zval k posezení naše občany „Guláš fest“. Za naše důchodce hlavím kuchařem byl Mirek Vybíral a pomáhali – Jarek pavelek, Dana Pavelková, Vlasta Zenková, Máňa Žáčková a Rita Štecová. Uvařili nejen hovězí guláš, ale i segedínský. Oba byly výborné.

Výlet do Tylova

Dne 9. srpna

Se domluvilo osm našich důchodců a vyjeli dvěma auty na celodenní výlet. Cíl cesty  Tylov – ryby. První zastávka byla na Hartě, pak Roudno a oběd v Tylově. Odpolední posezení u kávy se zmrzlinovým pohárem bylo v Moravském Kočově. Závěr jako vždy v naší zahradní restauraci v zámeckém parku.

Na střelnici

Dne 16. srpna

Se 35 našich důchodců sešlo na střelnici hlavnických myslivců ve Velké. Posezení zajistil jejich předseda Luboš Kořistka. Zastříleli jsme si z malorážky na terče, Luboš Kořistka se opět o nás staral, prostě stálo to za to.

Opečené cigáro připravili manželé Pavelkovi, pití nalíval Josef Střílka a kávu vařila Rita Štecová. Jako vždy pro ty důchodce, kteří by na střelnici nedošli, se našli převozci auty.

Posezení u kávy

Veterán relly

Dne 19. srpna

Našich  7 zástupců  vítalo u hasičské zbrojnice na jednom stanovišti „Veterán relly“ cca 130 historických aut a motorek. Jak? Prostě chlebem a solí a štamprličkou minerálky.

Ukončení prázdnin

Dne 26. srpna

Připravil Mirek Vybíral druhé ukončení prázdnin. Z řad důchodců pomáhali: Jarek a Dana Pavelkovi, Vlasta Zemková, Anka Lišková, Marie a Josef Střílka, Lidka kallusová, Rita Štecová, Stáňa Rychta, Víťa Kořínek, Jan Dohnal.